Bie fasada e ndërtesës, intervenojnë zjarrfikësit dhe inspeksioni komunal - Gazeta Express
string(72) "bie-fasada-e-nderteses-intervenojne-zjarrfikesit-dhe-inspeksioni-komunal"

Bie fasada e ndërtesës, intervenojnë zjarrfikësit dhe inspeksioni komunal

Lajme

Gazeta Express

23/04/2024 10:53

Një pjesë e fasadës së një ndërtese në rrugën “UÇK” në Prishtinë ka rënë në tokë duke rrezikuar qytetarët, raporton Ekonomia Online.

Mirëpo fatmirësisht askush nuk ka pësuar lëndime ndërsa tani vendi i ngjarjes është siguruar nga zjarrfikësit. Të pranishëm janë edhe Inspeksioni i Komunës së Prishtinës.

Lexo Edhe: