Bianca nga oborri tregon format seksi - Gazeta Express

Bianca nga oborri tregon format seksi

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 20:38

Bianca Gascoigne ka treguar asetet e saj seksi gjatë stërvitjeve…pasi që përjetoj dramën e dashurisë me Kris Boyson

Ajo ka qenë e tërhequr pas një marrëveshje në mes të ish të dashurit të saj Kris Boyson dhe ish të dashurës se tij Katie Price.

Bianca Gascoigne ka zgjedhur që të largojë mendjen nga kjo dramë duke bërë ca stërvitje në oborr në Kent.

Ylli i emisioneve televizive është dukur seksi derisa ka treguar trupin e saj seksi. /GazetaExpress/