Bianca i pret Krishtlindjet në të brendshme të bardha - Gazeta Express
string(53) "bianca-i-pret-krishtlindjet-ne-te-brendshme-te-bardha"

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 21:05

Bianca i pret Krishtlindjet në të brendshme të bardha

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 21:05

Bianca Gascoigne është shfaqur e jashtëzakonshme në të brendshme të bardha derisa ka bërë një fotosesion festiv

Ajo nuk është e huaj për rrjetet sociale ku shfaq asetet e saj të kolme.

Bianca është paraqitur këtë të mërkurë si një princeshë e vërtetë derisa ka pasur të veshur të brendshme të tejdukshme dhe ka bërë një fotosesion seksi për periudhën festive të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Modelja 35 vjeçare ka zgjuar kështu kërshërinë e fansave të saj në postimin që ka bërë në rrjete sociale. /GazetaExpress/