“Beso” – pop balada melankolike e Adelina Berishës - Gazeta Express
string(46) "beso-pop-balada-melankolike-e-adelina-berishes"

“Beso” – pop balada melankolike e Adelina Berishës

Muzike

Gazeta Express

12/05/2024 18:24

Këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar sot një këngë pop baladë

“Beso” është një këngë pop në mes të baladës dhe muzikës ritmike, duke e bërë këtë këngë një këngë melankolike për mesin e pranverës.

Lexo Edhe:

Teksti i këngës është shkruar nga Ray Ray derisa melodia e këngës është punuar nga vetë Adelina. /GazetaExpress/