Besi dhe Xhensila rrëzohen teksa kërcejnë para kamerës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/03/2020 12:54

Besi dhe Xhensila rrëzohen teksa kërcejnë para kamerës

Rozë

Gazeta Express

16/03/2020 12:54

Besi dhe Xhensila janë ndër personat publik më aktiv gjatë këtyre ditëve të vetizolimit.

Veçse mbajnë “gjallë” ndjekësit, çifti argëtohet dhe kalon edhe kohën që duket paksa më e gjatë këto ditë.

Së fundmi Xhensila ka postuar një video ku shfaqet duke kërcyer me Besin, mirëpo kërcimi nuk ka përfunduar dhe aq mirë.

Në fund të videos çifti përfundon në dysheme pasi pengohen me njëri-tjetrin dhe rrëzohen.