Besa Kokëdhima i surprizon të gjithë me bashkëpunin e radhës, fansat mezi e presin - Gazeta Express

Besa Kokëdhima i surprizon të gjithë me bashkëpunin e radhës, fansat mezi e presin

Rozë

Gazeta Express

02/08/2020 12:57

Besa Kokëdhima ka paralajmëruar se do të vijë shumë shpejt me projektin e saj të radhës. Këtë herë bëhet fjalë për një bashkëpunim. Këtë herë ka bashkuar forcat me artistin Illeoo.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në llogarinë e saj personale, Instagram. “Së shpejti me Illeo”, shkruan Besa krahas fotos. Marrë parasysh zhanrin dhe vokalin e dy artistëve të njohur, kënga besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Illeoo në anën tjetër numëron hite të shumta në karrierën e tij përfshirë, “Block”, “So fresh”, “Tana”, “Keef” etj.