Bes Kallaku bën pak humor me diasporën shqiptare - Gazeta Express

Gazeta Express

13/03/2020 20:18

Bes Kallaku bën pak humor me diasporën shqiptare

Gazeta Express

13/03/2020 20:18

Aktori shqiptar Bes Kallaku po gjen momente interesante për të bërë humor, derisa Shqipëria dhe Kosova po qëndrojnë të mbyllura nëpër shtëpitë e tyre

Sonte Besi ka thumbuar pak diasporën shqiptare, por që nuk e ka bërë për të keq.

View this post on Instagram

?????

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

“Lumë ata emigrantë që janë martuar me plakat e Europës për dokumente. Ju ngel edhe shtëpia tani”, ka shkruar ai.

Besi edhe gjatë ditës ka thënë se do ta lëshojë për 50 për qind me lirë filmin Fallco. Por, aktori nuk ka harruar herë pas herë të bëj apele për kujdes sa më të madh kundër koronavirusit, sidomos në larjen e duarve. /GazetaExpress/