Berlusconi hakmerret ndaj ish-partneres, fotografohet me të dashurën e re deputete - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

14/08/2020 19:09

Berlusconi hakmerret ndaj ish-partneres, fotografohet me të dashurën e re deputete

Lajme

Gazeta Express

14/08/2020 19:09

Në mars të këtij viti ish-kryeministri i Italisë Silvio Berlusconi i ka dhënë fund lidhjes 10-vjeçare me Francesca Pascale e cila është biseksuale.

Ai i ka dhënë shumën 20 milion euro e më pas e la për të nisur një romancë me deputeten Marta Fascina 30 vjeç.

Së fundmi ish-partneria e tij 35-vjeçare, është fotografuar me të dashurën e saj Paola Turci, 55 vjeç në një jaht topless duke u puthur.

Në mediat e huaja thuhet se fotot e Francescës e kanë zemëruar Berluskonin, sa që është detyruar që për herë të parë të dalë publikisht me Martën dhe fotot e tyre të hidhen në intervistën “Chi” që është në pronësinë e tij.

Ish-kryeministri 80-vjeçar shihet në foto dorë për dore me deputeten në molin e supervilës së tij luksoze në Sardenjë.

Silvio Berlusconi, accompagnato da Francesca Pascale, è a Bocca di Magra (La Spezia) con il candidato alla presidenza della Regione Liguria Giovanni Toti e la moglie, la giornalista Siria Magri, 31 maggio 2015. Il Cavaliere si è fermato al porto per un aperitivo, poi pranzerà in un ristorante di Ameglia. ANSA/ PAOLO ZEGGIO