Benzema mbetet jashtë top-3shes për Top të Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 21:50

Benzema mbetet jashtë top-3shes për Top të Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 21:50

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të ndahen edhe disa çmime tjera.

Karim Benzema është renditur i katërti në garë për Topin e Artë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Vendin e tretë e ka Jorginho, kurse të pestin N’Golo Kante.

Fituesi do të diskutohet mes Messit dhe Lewandowskit.