Belle Hassan tregon asetet e saj të kolme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 20:56

Belle Hassan tregon asetet e saj të kolme

Yjet

Gazeta Express

22/11/2021 20:56

Ylli i Love Island, Belle Hassan ka treguar asetet e saj të kolme e veshur me një bluzë të shkurtër dhe minifund, derisa është parë duke shijuar një drekë

Ajo njihet si një person që ka një shoqëri të gjërë.

Lexo Edhe:

Belle Hassan ka treguar asetet e saj të kolme me një bluzë të shkurtër që tregonte belin e saj të hollë, derisa është parë në një drekë në Amazonico të Londrës të shtunën.

Ylli i Love Island (26) ka treguar edhe njëherë asetet, një gjë që më parë e kishte bërë edhe në Mayfair. /GazetaExpress/