Bella Thorne rrezikon pak në shtrat me Abella Danger - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 21:07

Bella Thorne rrezikon pak në shtrat me Abella Danger

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 21:07

Bella Thorne ka bërë një paraqitje tepër të nxehtë me yllin e pornos Abella Danger derisa ato kanë bërë foto në të brendshme seksi për videon e këngës “In You”

Bella Thorne ka shpërndarë ca foto bashkë me yllin e pornos, derisa ato nxehen me skena seksi për videon e re të saj për këngën “In You”.

Lexo Edhe:

Fotot e nxehta kanë xhiruar Bellan dhe Abella Danger me të brendshme në krevat.

Fotot janë bërë për videoklipin e ri të Bellas dhe aty shfaqet Bella (24), reperja Juicy J (46) që janë në garë për ta marrë vëmendjen e Abellas (25). /GazetaExpress/