Bella pozon me një parake të madhe, shfaqet kreative në Vogue - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:00

Bella pozon me një parake të madhe, shfaqet kreative në Vogue

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 20:00

Bella Hadid ka pozuar me një paruke të madhe derisa ka pozuar në çizme të lëkurës duke treguar këmbët e saj. Kështu ajo është shfaqur tepër kreative në ballinën e Vogue Spanjë, botimin e marsit

Ajo është njëra prej supermodeleve më të mira në botë – dhe Bella Hadid është dukur jashtëzakonisht bukur në fotosesionin që ka bërë për numrin e marsit të revistës “Vogue” të Spanjës.

Modelja 24 vjeçare ka pozuar me veshje nga praga derisa ka të veshur një fustan të shkurtër paksa të gjërë si dhe të veshura çizme lëkurë dhe dorëza.

Në ballinë ajo paraqet këmbët e saj derisa ka të veshur një pallto të gjatë kurse mban në dorë një çantë ngjyrë rozë nga “Fashion House”. /GazetaExpress/