Bella mahnit në fotosetin për Victoria’s Secret - Gazeta Express
string(46) "bella-mahnit-ne-fotosetin-per-victorias-secret"

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 21:29

Bella mahnit në fotosetin për Victoria’s Secret

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 21:29

Bella Hadid është dukur e mahnitshme derisa ka bërë një fotosesion për të reklamuar të brendshme të Victoria’s Secret…derisa ajo ka thënë se ky brend ka “ndryshuar” pas akuzave për sjellje të pahijshme seksuale

Në fillim të këtij muaji ajo kishte treguar se pse ishte rikthyer për të modeluar për Victoria Secret, duke shtuar se ata janë duke u përpjekur për ta ribrenduar VS Collective.

Bella Hadid sot është vërtetuar se ka pasur një partneritet të fshehtë me brendin.

Modelja 25 vjeçare ka zgjedhur Instagramin për të treguar për fotot në prapaskenë për Victoria’s Secret.

Ajo shihet duke bërë foto e ulur në një karrige derisa me fryen era në flokët e saj dhe stilisti i saj Mustafa Yanez vazhdon për ta rregulluar atë. /GazetaExpress/