Bella harron përsëri të vesh jelek në Paris - Gazeta Express

Bella harron përsëri të vesh jelek në Paris

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 23:23

Bella Hadid edhe sot është paraqitur pa jelek derisa ka bërë një defilim të shkurtër në Paris

Ajo ka treguar edhe një herë trupin e saj seksi, duke e bërë atë jo vetëm në pista të modës por edhe jashtë tyre.

Lexo Edhe:

Bella Hadid edhe njëherë ka treguar se ajo është njëra prej modeleve më të mira në Paris për momentin, derisa po bëhet gati për Dior Men ku do të shpalos koleksionet e Travis Scott dhe Kim Jones.

Modelja (24) është dukur e jashtëzakonshme derisa nuk i ka lënë vend imagjinatës për shkak se është paraqitur pa jelek, derisa ka treguar cilësitë e saj prej modeleje. /GazetaExpress/