Bella del pa jelek, çudit Parisin - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 19:32

Bella del pa jelek, çudit Parisin

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 19:32

Bella Hadid i ka lënë pak vend imagjinatës ku sot ajo ia ka treguar gjoksin pothuajse tërë Parisit derisa ka pasur të veshur veshje të Virgil Ablog

Trupi i saj sensacional ka bërë që modelja të duket tepër e “ëmbël”, sidomos në botën e modës dhe bukurisë.

Lexo Edhe:

Bella Hadid ka treguar më shumë se duhet derisa është fotografuar sot në Paris duke treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm, -por ajo ka treguar pak më shumë se duhet pasi që nuk ka pasur të vëna jelek dhe gjoksi i saj dukej shesit.

Kujtojmë se modelja (24) ka pasur një veshje me inspirim të viteve të 90-ta, e tejdukshme, gjë që i rrinte shumë bukur në trupin e saj. /GazetaExpress/