Bekon, vjen me një këngë dhe klip interesant në kohë koronavirusi - Gazeta Express

Bekon, vjen me një këngë dhe klip interesant në kohë koronavirusi

Rozë

Gazeta Express

21/03/2020 23:04

Këngëtari Bekon, i cili shquhet për këngët e tij artistike, ka sjell një këngë interesante për fansat e tij

Ai ka lansuar mbrëmë këngën “Pishman”, një këngë që vjen si një kombinim interesant mes pop muzikës dhe rep muzikës.

Bekon, emri i të cilit shtë Bekon Mehmeti me tepër sjell këngë balada dhe artistike e jo këngë që kanë qëllim komercial.

Edhe vitin e kaluar ai kishte lansuar këngën “Katile”, një këngë që po ashtu ishte pritur mirë nga fansat e saj.

Kënga e re vjen me një videoklip interesant ku Bekon shihet në siluetë kurse teksti i këngës është i titruar. /GazetaExpress/