Bekim Isufi zgjedh formacionin më të mirë të Botërorit deri më tani - Gazeta Express
string(67) "bekim-isufi-zgjedh-formacionin-me-te-mire-te-boterorit-deri-me-tani"

Botërori 2022

Gazeta Express

08/12/2022 23:08

Bekim Isufi zgjedh formacionin më të mirë të Botërorit deri më tani

Botërori 2022

Gazeta Express

08/12/2022 23:08

Analisti i Kampionatit Botëror në emisionin “Favorit” në Televizionin T7, Bekim Isufi ka zgjedhur formacionin më të mirë deri më tani.

Aktualisht ka përfunduar faza e 1/8 e finales, kurse prej nesër nisin çerekfinalet.

Isufi ka vendosur për këtë 11-she, shkruan Gazeta Express.

Dy futbollistë të Marokut, dy të Francës, dy të Brazilit, një i Anglisë, një i Kroacisë, një i Portugalisë, një i Holandës dhe një i Argjentinës.

Për trajner e ka zgjedhur Walid Regragui të Marokut.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm