Bëhen llom 10 persona mes vete në Ferizaj, të gjithë në burg - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

28/05/2020 9:22

Bëhen llom 10 persona mes vete në Ferizaj, të gjithë në burg

Lajme

Gazeta Express

28/05/2020 9:22

10 persona dje janë arrestuar në Ferzaj pasi ishin rrahur mes vete. 7 prej tyre kane marrë trajtim mjekësor.

Sipas Policisë së Kosovës të dyshuarit janë intervistuar dhe janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar (10) dhjetë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete dhe si pasojë (7) shtatë prej tyre kanë pranuar trajtim mjekësor. Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.