Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero dhe Afrona? - Gazeta Express
string(43) "behen-bashke-pas-dy-vitesh-blero-dhe-afrona"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2024 21:09

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero dhe Afrona?

Yjet

Gazeta Express

02/05/2024 21:09

Blero Muharremi dhe Afrona Dika, dikur ishin tepër të dashuruar me njëri-tjetrin, ku këtë dashuri e kurorëzuan në martesë.

Por në fakt nuk zgjati shumë. Dashuria e tyre përfundoi në ndarje përpara dy vitesh.

Lexo Edhe:

Sakaq ditën e sotme ish-çifti ka ardhur me një surprizë për njerëzit.

Në fakt të gjithë kanë mbetur më shumë të habitur se sa të surprizuar kur panë se cilin Afrona ka të ftuar në podcastin e saj.

Është pikërisht ish-partneri i saj Blero që pas dy vitesh do të qëndrojë përballë saj dhe do të diskutojnë me njëri-tjetrin.