Begolli ekskluzivisht në "Favorit": Armend Thaqi do ta vazhdojë karrierën në Rumani - Gazeta Express
string(80) "begolli-ekskluzivisht-ne-favorit-armend-thaqi-do-ta-vazhdoje-karrieren-ne-rumani"

Begolli ekskluzivisht në “Favorit”: Armend Thaqi do ta vazhdojë karrierën në Rumani

Futboll

Gazeta Express

19/05/2024 23:39

Trajneri i Vushtrrisë dhe analisti i emisionit sportiv “Favorit”, Granit Begolli ka zbuluar një ekskluzive.

Begolli tha se në sezonin e ardhshëm, futbollisti i Ballkanit, Armend Thaqi do ta vazhdojë karrierën në Rumani.

Lexo Edhe:

“Armend Thaqi po besoj që ka me kalu në kampionatin rumun. Nuk do të jetë më pjesë e Ballkanit. Ai do ta vazhdojë karrierën në Rumani. Thaqi është njëri prej futbollistëve më të mirë në Kosovë”, tha Begolli.