Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe Serena: Do të bëjmë̈ video porno! - Gazeta Express

Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe Serena: Do të bëjmë̈ video porno!

Rozë

Gazeta Express

04/06/2021 20:10

Arjoni dhe Serena ishin sonte mysafirë në Express Rozë

Të dy u bënë të njohur me anë të emisionit “Përputhën” në Top Channel derisa tani ata kanë filluar intervistat e tyre.

Lexo Edhe:

Serena bëri një vallëzim erotik në skenë  derisa thanë se në të ardhmen pritet edhe një gje tjetër nga ta, një video pornografike. /GazetaExpress/