Befasia e radhës, çfarë e lidh Tean me Ardit Gjebrean - Gazeta Express

Befasia e radhës, çfarë e lidh Tean me Ardit Gjebrean

Rozë

Gazeta Express

13/02/2021 15:16

Bujë të madhe bëri lajmi që Tea dhe Andi nuk ishin çift, por në fakt Tea kishte lidhje me djalin nga Kosova, Beartin.

Fotot e tyre bashkë u bënë virale. Por pjesëmarrja në ”Përputhen” nuk ka qenë e eksperienca e parë për të në televizion. Dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit ” E Diela Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.

Tea ishte pikërisht vajza që niste mesazhet në shtëpitë e shqiptarëve, por mesa duket aty nuk i shkoi dhe aq mirë.

Tani ajo po shijon romancën me djalin nga Kosova, Beartin. E së fundmi ka publikuar edhe foto me motrën e Beartit.