Befasi, United shumë afër ta ulë në stol ish trajnerin e RB Leipzig - Gazeta Express

Befasi, United shumë afër ta ulë në stol ish trajnerin e RB Leipzig

Sport

Gazeta Express

25/11/2021 16:47

Ragnick mund të ulet në stolin e Manchester United, pas shkarkimit të Solskjaer.

Sipas “The Atheltic”, “Djajtë e Kuq” kanë arritur marrëveshje me Ralf Ragnick që pritet ta marrë stolin e Man United.

Lexo Edhe:

Ragnick do të emërohet si trajner vetëm deri në fund të edicionit.

Ai në të kaluarën ka drejtuar skuadra si Hannover, Schalke, Hoffenheim dhe RB Leipzig.

Ralf Ragnick

United është pa trajner që prej shkarkimit të Ole Gunnar Solskjaer. /Gazeta Express/