Befasi në Big Brother, eliminohet Antonela - Gazeta Express
string(41) "befasi-ne-big-brother-eliminohet-antonela"

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2021 0:06

Befasi në Big Brother, eliminohet Antonela

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2021 0:06

Antonela nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP

Ish konkurrentja e Përputhen i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Lexo Edhe:

Por, ajo mund të rikthehet përsëri në shtëpi pasi që babagjyshi dhuroi bileta kthyese nga spektakli i të premtes së kaluar.

Megjithatë, bileta e saj ka qenë biletë vetëm vajtëse dhe ajo është eliminuar nga shtëpia e Big Brother për afër një muaji qëndrimi në të.  

Kjo ka qenë paksa befasi, pasi që ajo është konsideruar njëra prej lojtarëve më të mira në shtëpi. /GazetaExpress/