Befasi, Dafina këngë me ishin e saj - Ledri Vulën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 23:46

Befasi, Dafina këngë me ishin e saj – Ledri Vulën

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 23:46

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë aktive në rrjetet sociale këto ditë por paralajmërimin për këngën e re duket se e ka lënë që ta bëj në një rrjet social që nuk përdoret shumë

Dafina ka paralajmëruar që disa ditë se do të vije me një këngë të re dhe duket se ajo këngë do të këtë një befasi të këndshme.

“Aman ft Ledri dhe Lumi”, ka shkruar ajo në rrjetin e saj social Twitter.

Se Dafina do të ribashkohet me Ledrin në një projekt muzikorë duket se e ka konfirmuar edhe ky i fundit, ku në postimin e fundit të  Dafinës ai ka komentuar duke vënë një “dinamit” si emotikon.

View this post on Instagram

Baby ti ama…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Dafina ka paralajmëruar se kënga do të del “shumë shpejt” me një paralajmërim që ka bërë në rrjetet sociale.

Ndryshe, këngëtarja ka qenë më angazhuar për këtë vit dhe projektet e saj janë klikuar me miliona herë, sidomos kënga “Një herë në jetë”, një këngë e Cricket në të cilën këndon Dafina.

Tani ajo është duke u përgatitur për këngën e saj tjetër e cila duket të jetë e veçantë pasi që këngëtarja ka një stil tërësisht ndryshe dhe duket pothuajse si Beyonce me stilin e saj.

Por ajo jo vetëm që ka ndërruar stilin por duket edhe më seksi në fotot që ka postuar në Instagram. /GazetaExpress/