Bebe Rexha vishet në kostum të zi dhe nxjerr në pah gjoksin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/11/2019 22:24

Bebe Rexha vishet në kostum të zi dhe nxjerr në pah gjoksin

Rozë

Gazeta Express

30/11/2019 22:24

Këngëtarja shqiptare nga Dibra, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka shfaqur linjat e saj trupore duke vënë në pah gjokset.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare shpesh befason fansat në rrjetet sociale me postimet që bën.

E së fundmi, Rexha ka sjell një fotografi e veshur me një kostum të zi ku tregon në plan të parë gjoksin.

Bebe shpesh kritikohet për format trupore, madje problemin më të madh e ka me stilistët pasi ka numër të madh të rrobave.

Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell para fansave gjatë muajve të ardhshëm.

Madje në projektin “Last Hurrah”, mori kritika të ashpra edhe nga prindërit.