Bebe Rexha shfaqet pa jelek në videon e fundit - Gazeta Express

Bebe Rexha shfaqet pa jelek në videon e fundit

Rozë

Gazeta Express

30/09/2020 19:20

Bebe Rexha i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është shfaqur provokuese në videon e fundit të postuar në Instagram.

Në videon në fjalë ajo shfaqet pa reçipeta ndërsa po i ngjyros vetë flokët me të kuqe.

Me këtë e ka dëshmuar edhe njëherë se është një nga emrat e ekranit e cila nuk e ka aspak problem që të shfaqet tërësisht natyrale në Instagram dhe jo vetëm.

Pranë videos këngëtarja ka pranuar komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

View this post on Instagram

New me 🔥 watcha think?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on