Bebe Rexha “ngacmon” imagjinatën, me dekoltenë e hapur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

24/01/2020 7:26

Bebe Rexha “ngacmon” imagjinatën, me dekoltenë e hapur

Ballina

Gazeta Express

24/01/2020 7:26

Bebe Rexha ka lënë anash angazhimet, për të shijuar një darkë në Hollywood.

Por, ajo nuk ka harruar të provokoj më dukjen, dhe të arrijë të jetë në qendër të vëmendjes, fundja çdo kush po “lufton” për këtë.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, kishte përzgjedhur një dukej elegante, kostum me ngjyrë të zezë me dekolte të hapur.

Bebe kompletoj pamjen me grim të lehtë dhe flokë të mbërthyera prapa dhe aksesor. Natyrisht ajo dukej në top-formë.