Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/11/2021 12:52

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Rozë

Gazeta Express

29/11/2021 12:52

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj, krahas arritjeve, ajo vlerësohet edhe për faktin se nuk ngurron kurrë të flas me krenari për rrënjët e saj shqiptare.

Së fundmi, ylli i muzikës ka marrë pjesë në një dasmë shqiptare, nga ku dhe ka ndarë pamje në rrjete sociale. Ajo shihet teksa kërcen ndërsa këngëtari Rati performon këngë popullore.

Lexo Edhe:

Gjithashtu Bebe ka publikuar dhe një video me të atin, krahas së cilës shkruan “goca e babit”./abcnews.al