Bebe pa komplekse, poston foto pa filtera - Gazeta Express
string(40) "bebe-pa-komplekse-poston-foto-pa-filtera"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 23:32

Bebe pa komplekse, poston foto pa filtera

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 23:32

Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të mos këtë komplekse nga format e saj të trupit

Për të treguar se është e tullë, Bebe ka postuar sot një set të fotografive në Instagram e ku tregon pa komplekse format e saj trupore.

Lexo Edhe:

Teksa ka të veshur një palë bikine të masës së vogël dhe një fustan të zi, bie në sy që Bebe ka të veshur sandale me taka të larta.

“Së bashku, bota mund të jetë e jona”, ka shkruar ajo ndër të tjera poshtë fotografisë së saj. /GazetaExçress/