Beatrixit vetëm sa nuk i shpërthen gjoksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/12/2019 20:48

Beatrixit vetëm sa nuk i shpërthen gjoksi

Rozë

Gazeta Express

11/12/2019 20:48

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar sonte disa nga asetet e saj

Bukuroshja kosovare ka qenë në një ndejë dhe duket se nuk di të ndalet se ekspozuari trupin e saj seksi.

“Energji”, ka shkruar ajo, derisa në fotografi shtrëngon fustanin pasi që gjoksi nuk ndihet rehat brenda fustanit.

Kjo nuk është hera e parë që Beatrix bën poza provokuese, pasi që në të tila poza e kemi parë edhe më parë. /GazetaExpress/