Beatrix “vjellë” nga Stresi, shkak Xhulia - Gazeta Express
string(38) "beatrix-vjelle-nga-stresi-shkak-xhulia"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 20:57

Beatrix “vjellë” nga Stresi, shkak Xhulia

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 20:57

Këngëtarja dhe ish ylli televiziv i Big Brother Albania VIP 1, Beatrix Ramosaj është duke e përcjellë nga afër “Big Brother VIP Kosova”.

E duket se Beatrix nuk është duke pëlqyer një person që është në shtëpi.

Lexo Edhe:

Me anë të një emotikoni, Beatrix ka lënë të kuptohet se veprimet e Stresin brenda shtëpisë e bëjnë atë që të “vjellë”, postim të cilin ajo e ka bërë në Twitter.

Kujtojmë se Stresi është në nominim këtë javë dhe ai ka pasur debate kundër Xhulisë, për të cilën ka folur për histori të ndryshme që kanë ndodhur brenda dhe jashtë shtëpisë. /GazetaExpress/