Beatrix tregon se “si ndien fluska në stomak” kur takon Donaldin - Gazeta Express
string(62) "beatrix-tregon-se-si-ndien-fluska-ne-stomak-kur-takon-donaldin"

TV/Film

Gazeta Express

01/12/2021 23:44

Beatrix tregon se “si ndien fluska në stomak” kur takon Donaldin

TV/Film

Gazeta Express

01/12/2021 23:44

Gjatë natës së sotme Beatrix, Sara dhe Beniada kanë pasur debat pikërisht raportin e Beatrix me Donalldin

Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale Beatrix ka thënë se ka kohë që e pëlqen Donalldin, por ajo i kishte ndrydhur ndjenjat e saj pasi që për të situata është e komplikuar,

Lexo Edhe:

Donalldi bëri që ajo të dilte prej flluskës së ndjenjave.

“Kam flutura në stomak gjithë kohës. Gjithçka që ndodhi ishte magjike”, ka thënë Beatrix gjatë emisionit.

Ajo ka treguar se çifti ende nuk ka shkëmbyer puthje por Sarah mendon që tashmë diçka ka ndodhur mes tyre.

Blogerja duke folur hapur me Beatrix tha se largimi i Semit nga shtëpia e Big Brother bëri që ata të ofrohen më shumë më njëri tjetrin. /GazetaExpress/