Beatrix shpërthen në lot gjatë protestës në Tiranë - Gazeta Express
string(50) "beatrix-shperthen-ne-lot-gjate-protestes-ne-tirane"

Yjet

Gazeta Express

31/08/2022 20:13

Beatrix shpërthen në lot gjatë protestës në Tiranë

Yjet

Gazeta Express

31/08/2022 20:13

Pas rastit të dhunës në Prishtinë, ku një vajzë 11 vjeçare u dhunua nga 5 meshkuj në Prishtinë, protestë solidarizuese është mbajtur edhe në Tiranë.

Derisa në Prishtinë, në këtë protestë morën pjesë një numër i madh i grave dhe njëjtë ka ndodhur edhe në orët e mbrëmjes në Tiranë.

Lexo Edhe:

Ashtu si në Prishtinë, edhe në kryeqytetin shqiptarë janë parë shumë fytyra publike, në mesin e tyre edhe këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania 1, Beatrix Ramosaj.

Këngëtarja është parë në lot, derisa është mbajtur një fjalim nga organizatorët e protestës e ku Beatrix është parë duke qarë në disa foto dhe video që i ka postuar portali prive.al. /GazetaExpress/