Beatrix shfaqet seksi në lokal, thotë se është e “omël” - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

16/02/2020 20:38

Beatrix shfaqet seksi në lokal, thotë se është e “omël”

Ballina

Gazeta Express

16/02/2020 20:38

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër e nxehtë në një paraqitje të saj në Tiranë

Këngëtarja, e cila shquhet edhe për format e saj seksi ka qenë në një mbrëmje ku është parë e shoqëruar edhe me Anxhelinën, që është vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

E në këtë rast të dy bukoroshet nuk kanë hezituar të tregojnë hiret e tyre e ku janë paraqitur provokative dhe seksi.

Derisa, Beatrix kishte të veshur një fustan të shkurtër ku theksohej gjoksi dhe këmbët e saj me ngjyrë të kuqe të mbyllur, ajo poshtë kësaj fotoje seksi kishte shkruar:

“Jom e omel, jom e omel”.

Ndryshe, Beatrix ka kohë që nuk ka lansuar këngë të re, por që ajo mund ta bëj këtë gjatë vitit 2020. /GazetaExpress/