Beatrix shfaqet pa make up – duket bukur - Gazeta Express
string(38) "beatrix-shfaqet-pa-make-up-duket-bukur"

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 20:45

Beatrix shfaqet pa make up – duket bukur

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 20:45

Këngëtarja dhe ylli televiziv, Beatrix Ramosaj është paraqitur më ndryshe sot në rrjetet sociale

Ajo di që të jetë aktive në Instagram dhe normalisht kështu bie në sy.

Gjatë vikendit Beatrix ka zgjedhur që të postojë një set fotografish ku ajo shfaqet tërësisht pa make up, me përjashtim të syve, teksa ka të veshur një bluzë të bardh.

“Nuk ka shi, nuk ka lule”, është përshkrimi që Beatrix ka bërë nën fotografi.

Më herët ajo po ashtu ka postuar disa foto që ka bërë gjatë mbrëmjes së të shtunës dhe ku po ashtu është veshur zakonshëm por me stil. /GazetaExpress/