Beatrix Ramosaj shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram - Gazeta Express
string(59) "beatrix-ramosaj-shkelqen-ne-fotografite-e-reja-ne-instagram"

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 18:17

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 18:17

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka ndarë disa momente të veçanta me ndjekësit e saj në Instagram që kanë tërhequr vëmendjen e menjëhershme.

Me një seri fotografish që mund të përshkruhen si “tejet të lezetshme”, Beatrix shfaqet në një version të ri dhe sharmant.

Lexo Edhe:

Duke mbajtur një kostum të bardhë dypjesësh, që i vë në pah elegancën dhe stilin e saj të përkryer, Beatrix duket mahnitëse.