Beatrix pasi hyri në shtëpinë e Big Brother VIP, postoi këto fotografi - Gazeta Express

Beatrix pasi hyri në shtëpinë e Big Brother VIP, postoi këto fotografi

Yjet

Gazeta Express

27/10/2021 23:54

Këngëtarja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Beatrix Ramosaj është njëra prej banorëve të reja të shtëpisë së Big Brother Albania VIP

Para pak kohe ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale ku ka publikuar një set fotografish.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se Beatrix para disa dite ka qenë e infektuar me Covid-19 ku ajo e kishte treguar se ishte shëruar.

Pas kësaj, ajo pritet ta tregojë vetën njërën prej shtëpive më të njohura në Shqipëri. /GazetaExpress/