Beatrix “nxeh” rrjetin përsëri me foto në bikine - Gazeta Express
string(46) "beatrix-nxeh-rrjetin-perseri-me-foto-ne-bikine"

Beatrix “nxeh” rrjetin përsëri me foto në bikine

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 1:18

Beatrix Ramosaj vazhdon të tregojë se mbetet njëra prej këngëtarëve më në formë sivjet

Këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania VIP 1, Beatrix Ramosaj është shfaqur përsëri me një paraqitje bikinesh.

Lexo Edhe:

Sonte, Beatrix është parë në bikine kaltra teksa fokusin e kamerës e mban në gjoksin e saj.

Kujtojmë së gjatë ditës së djeshme Beatrix ishte shfaqur në bikine të kuqe por këngëtarja nuk ka treguar se ku dhe në cilin vend është duke i shijuar këto pushime. /GazetaExpress/