Beatrix nuk hynë në Big Brother, kjo është arsyeja - Gazeta Express
string(49) "beatrix-nuk-hyne-ne-big-brother-kjo-eshte-arsyeja"

Beatrix nuk hynë në Big Brother, kjo është arsyeja

TV/Film

Gazeta Express

11/02/2022 22:07

Beatrix Ramosaj ka vendosur që të mos hyjë në shtëpi të Big Brother Albania VIP

Arsyeja është bërë për shkak të një vizite që kanë bërë disa artistë të njohur.

Lexo Edhe:

Ermal Mamaqi kishte folur për një ftesë që do ia bënte Bora Zamanit në serialin e tij dhe Donaldi kishte thënë se “ta paguante sa mirë Borën”.

Kjo ka bërë që Beatrix të mos hyjë sonte në shtëpi sonte në shtëpi. /GazetaExpress/