Beatrix na sjell diçka për ditëlindjen e saj - Gazeta Express
string(44) "beatrix-na-sjell-dicka-per-ditelindjen-e-saj"

Beatrix na sjell diçka për ditëlindjen e saj

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 20:03

Këngëtarja dhe ylli i televizionit, Beatrix Ramosaj ka vazhduar me karrierën e saj muzikore

Bukuroshja e ekraneve dhe këngëtarja ka treguar se ajo nuk e ka në plan që të ndalet me projektet e saj muzikore.

Lexo Edhe:

Së fundmi ajo ka paralajmëruar në Instagram se do të sjell këngën “Vonë”, të cilën ajo ka treguar se kur do ta lansojë.

“Vonë. 9 qershor 00:001. Dhurata ime për ju për ditëlindjen time të 28-të”, ka shkruar Beatrix.

Kujtojmë së Beatrix pas famës që e rimori në Big Brother Albania VIP 1, ka arritur me sukses që ta kapitalizojë atë duke lansuar këngë të reja. /GazetaExpress/