Beatrix, kjo konsumuese e mishit të derrit të egër - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

26/01/2021 23:40

Me i fundit

dpt

Beatrix, kjo konsumuese e mishit të derrit të egër

Yjet

Gazeta Express

26/01/2021 23:40

Këngëtarja dhe bukuroshja Beatrix Ramosaj nuk mund t’i rezistojë vakteve të yndyrshme

S’paku kështu është shfaqur ajo në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja është në Stamboll derisa nga hoteli i saj ku po qëndron shihet se para ka disa copa mishi dhe se asaj nuk i bën shumë përshtypje mbajtja e dietës.

“Derr i egër! Dashuria më sublime e njeriut”, ka shkruar Beatrix poshtë fotografisë.

Beatrix ka disa ditë që është në Stamboll derisa vazhdimisht poston foto seksi ku tregon asetet e saj.

Pavarësisht vaktit të bollshëm të saj ajo duket se është në formë të mirë. /GazetaExpress/