Beatrix ia jep edhe një goditje Donaldit - Gazeta Express
string(40) "beatrix-ia-jep-edhe-nje-goditje-donaldit"

Yjet

Gazeta Express

20/03/2024 20:18

 Beatrix ia jep edhe një goditje Donaldit

Yjet

Gazeta Express

20/03/2024 20:18

Beatrix Ramosaj nga situata e krijuar me Donaldin në “BBVA”, nuk është edhe aq aktive në rrjete sociale dhe në muzikë.

Çdo postim i saj komentohet edhe pse kanë kaluar dy vite nga situata e krijuar.

Lexo Edhe:

Në postimin e saj të fundit Beatrix shprehet ‘Nëse ke fiksim dikë, mos u shqetëso thjeshtë njihe dhe do të hiqet”.

Nga kjo u la të kuptohet se ishte dedikim për Donaldin pasi që e njohi dhe u largua.

@therealbeatrixramosaj 👋🏻😂 @Revolve #fyp #revolveme #ootd ♬ original sound – lucy