Beatrix i tregon Donaldit se çfarë ka humbur - Gazeta Express
string(44) "beatrix-i-tregon-donaldit-se-cfare-ka-humbur"

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 23:37

Beatrix i tregon Donaldit se çfarë ka humbur

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 23:37

Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në rrjetet sociale ku është shfaqur në top formë

Këngëtarja dhe tashmë edhe ylli televiziv, që doli nga Big Brother Albania VIP 1, është ringjallur në karrierë ku ka realizuar një këngë që ka marrë miliona klikime.

Lexo Edhe:

Por, lidhjen e saj, që ajo e krijoi gjatë qëndrimit në shtëpi të Big Brother me aktorin Donald Veshaj ka përfunduar me të dalë ai jashtë shtëpie.

E në këtë foto, Beatrix sikur i tregon atij se çfarë bukurie ka humbur, teksa poshtë saj ajo ka shkruar:

“Shumë e preferuar nga universi”. /GazetaExpress/