Beatrix feston ditëlindjen – kaq vjet i mbushi - Gazeta Express
string(44) "beatrix-feston-ditelindjen-kaq-vjet-i-mbushi"

Yjet

Gazeta Express

10/06/2024 21:59

Beatrix feston ditëlindjen – kaq vjet i mbushi

Yjet

Gazeta Express

10/06/2024 21:59

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj.

Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Lexo Edhe:

Mirëpo sa vjeç mbush Beatrix?

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush plot 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan:

“Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!”.