Beatrix e “djeg” rrjetin në bikine të kuqe - Gazeta Express
string(40) "beatrix-e-djeg-rrjetin-ne-bikine-te-kuqe"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 19:45

Beatrix e “djeg” rrjetin në bikine të kuqe

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 19:45

Këngëtarja dhe ylli i njohur i emisionit Big Brother Albania VIP 1, Beatrix Ramosaj është shfaqur më e nxehtë së kurrë

Ajo ka vendosur që t’i tregoj asetet e saj në bikine të masës së vogël për fansat e saj, duke postuar një set prej tri fotosh në rrjetin Instagram.

Lexo Edhe:

“1, 2 apo 3”, ka qenë përshkrimi i saj poshtë këtyre tri fotografive.

Kujtojmë se Beatrix për dallim nga vitet e kaluara sivjet ka lansuar disa këngë, një prej të cilave është pritur mirë nga publiku shqiptar. /GazetaExpress/