Bazuar në shenjën tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të udhëtoni këtë pranverë - Gazeta Express
string(88) "bazuar-ne-shenjen-tuaj-te-horoskopit-keto-jane-vendet-ku-duhet-te-udhetoni-kete-pranvere"

Bazuar në shenjën tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të udhëtoni këtë pranverë

Shqiperi

Gazeta Express

17/03/2023 16:46

Me ardhjen e pranverës në hemisferën veriore, ekuinoksi i këtij viti bie me 20 mars duke shënuar fundin e dimrit.

Gjithashtu kjo është një ditë e rëndësishme në astrologji pasi shënon hyrjen e diellit në Dash, shenjën e parë të zodiakut, si dhe fillimin e vitit të ri astrologjik. Ky sezon është ideal edhe për udhëtime për shkak të motit të butë. Kjo është një mundësi e mirë për shenjat e zodiakut që të udhëtojnë.

Lexo Edhe:

Ku mund të udhëtoni këtë pranverë bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Dashi: New Orleans, Luiziana

New Orleans, Louisiana, Tourism Information

Demi: Kioto, Japoni

14 Very Best Things To Do In Kyoto, Japan - Hand Luggage Only - Travel,  Food & Photography Blog

Binjakët: Chefchaouen, Marok

Top 9 des choses à faire à Chefchaouen - Chéri fais tes valises

Gaforrja: Santorini, Greqi

10 Fun Things to Do in Santorini, Greece - Savored Journeys

Luani: Kartagjena, Kolumbi

Things to Know Before Visiting the Walled City of Old Cartagena, Colombia

Virgjëresha: Sedona, Arizona

Visit Sedona | The official site of the Sedona Tourism Bureau

Peshorja: Kauai, Hawaii

Kauai Is Home to Breathtaking Waterfalls, Lush Hiking Trails, and  Landscapes You've Seen in the Movies

Akrepi: Katmandu, Nepal

Travelling To: Kathmandu, Nepal : The Indiependent

Shigjetari: Kankun, Meksikë

Cancún – Wikipedija

Bricjapi: Ishulli Vankuver, Kanada

Vancouver Island - ITE Canada

Ujori: Taormina, Sicili

10 Best Things to Do in Taormina - What is Taormina Most Famous For? – Go  Guides

Peshqit: Gjiri i Glacier, Alaska

Complete guide to visiting Alaska's Glacier Bay National Park and Preserve  - The Points Guy