Bayerni barazon gjithçka - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

07/04/2021 22:23

Bayerni barazon gjithçka

Sport

Gazeta Express

07/04/2021 22:23

Bayern Munich e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Paris Saint Germain në “Allianz Arena”.

Në minutën e 60-të, Thomas Muller ka shënuar golin e barazimit për ta rikthyer Bayernin në lojë dhe për ta bërë edhe më interesante takimin, Gazeta Express.

Bayerni po humbiste 0-2, por po tregon se përse është kampion aktual i Champions League.