Batatina: Për Kupa kam lindur dhe me Kupa do ta mbylli karrierën, mos mu përzieni në profesion - Gazeta Express
string(92) "batatina-per-kupa-kam-lindur-dhe-me-kupa-do-ta-mbylli-karrieren-mos-mu-perzieni-ne-profesion"

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 23:42

Batatina: Për Kupa kam lindur dhe me Kupa do ta mbylli karrierën, mos mu përzieni në profesion

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 23:42

Kupa e Kosovës në futboll do të mbetet në qytetin e Podujevës, me Llapin që ka triumfuar për herën e dytë radhazi në këtë garë.

Llapjanët në finale mposhtën Dritën me rezultatin 1:2, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Pas këtij triumfi, trajneri Tahir Batatina tha se ka lindur për Kupa dhe se me to do e mbyllë karrierën.

“Ju bëj lutje të gjithëve mos mu përzieni në profesion. Për kupa kam lindur dhe me kupa do ta mbylli karrierën. 4 i rendita pres ende tjera”, shkroi trajneri i Llapit.

Ndryshe, Batatina sonte u bë trajneri i parë në histori që e fitoi trofeun e Kupës për herë të dytë radhazi. /Gazeta Express/