Basketbollistja italiane tregon “pozicionin” e saj të preferuar - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

10/08/2020 13:00

Me i fundit

dpt

Basketbollistja italiane tregon “pozicionin” e saj të preferuar

Sport

Gazeta Express

10/08/2020 13:00

Valentina Vignaili është mjaft e njohur në Itali, si basketbolliste e modele, dnërsa fama e saj u bë edhe më e madhe pasi spikati në reality show-n “Grande Fratello 16”.

Bukuroshja italiane ndiqet nga më tepër se dy milionë fansa në Instagram, ku poston vazhdimisht foto mjaft “të nxehta”, ndërsa së fundi nuk i ka kursyer edhe shakatë me ndjekësit e saj.

“Më pyeti se cili është pozicioni im i preferuar dhe iu përgjigja: CEO”, shkroi Vignali në Instagram, duke postuar edhe një foto ku nxirrte në pah të pasmet e saj seksi.